O kolekcji

Kolekcje BOONE dedykowane są wszystkim kobietom, które cenią perfekcyjny wygląd i funkcjonalność stylu. Kreacje naszej firmy wyróżniają się najwyższą jakością, są eleganckie a zarazem komfortowe.

W ofercie BOONE znajdą Państwo wiele propozycji strojów biznesowych, na wieczór czy uroczystości rodzinne. Wszystkie produkty marki BOONE wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Dbamy o najwyższy standard wykonania, mając na uwadze każdy detal.

Nowe kolekcje BOONE łączą w sobie ponadczasową, elegancką klasykę z najnowszymi trendami, tworząc styl, który jest jednocześnie funkcjonalny i nowoczesny. Charakteryzują się świeżymi kolorami oraz nowatorskim łączeniem tkanin. 

 

Nasza oferta to przede wszystkim:

 • product-1

  Sukienki

  Sukienki firmy BOONE emanują elegancją z domieszką wysmakowanych detali. Tegoroczna kolekcja intryguje również paletą kolorystyczną, opartą na soczystych, owocowych barwach oraz pastelowych odcieniach. 

 • product-1

  Komplety

  Kolekcje kompletów firmy BOONE odznaczają się schludnością i dyscypliną. Są utrzymane w ciepłych, stonowanych barwach i wzbogacone o gustowne dodatki.

 • product-1

  Żakiety

  Kolekcję żakietów firmy BOONE charakteryzuje bogactwo tkanin łączonych z klasycznymi wzorami. Kwintesencję tej linii stanowią ciekawe wcięcia, przeszycia, jak również intrygujące dodatki.

 • product-1

  Spodnie

  Kolekcja firmy BOONE to prosty i wytworny krój spodni, obecnie utrzymanych w stonowanej kolorystyce.